Hlavní stránka

Opravy prasklin jako chytrá alternativa k výměně autoskla

Společnost PS Service Systeme GmbH je lídrem v oblasti vývoje a výroby technologie určené na opravy prasklin čelních dvouvrstvých autoskel.

Prostřednictvím těchto stránek chceme více přiblížit a osvětlit problematiku oprav čelních skel v kvalitě Mercedes-Benz a BMW a zároveň objasnit původ některých negativních informací, které se v souvislosti s opravami autoskel v minulosti vytvořily. Ukážeme, jakých pokroků v opravách prasklin bylo dosaženo díky intenzivnímu vývoji technologie PS! Tak např. s pomocí této naší technologie je možné velmi kvalitně opravit autosklo s minimálním ohledem na stáří a tvar praskliny!

Chytří zákazníci dobře ví, že prasklina nemusí vždy nutně vést ke konvenční výměně autoskla, která vlivem lidského faktoru představuje pro vozidlo potenciální riziko poškození karoserie a netěsnosti. Navíc z připojištění čelního skla vám pojišťovna opravu praskliny ochotně zaplatí, dokonce bez nutnosti hradit spoluúčast.
Pomocí kvalitních nástrojů se dá opravou praskliny do 1 hodiny dosáhnout obnovení původní pevnosti a stability autoskla.

© 2010, ASS - Autosklo servis Dyntar, spol. s r.o.